Uue presidendi avaldus

11.10.2000

Tere hommikust, lugupeetavad:

Tänan teid kõiki veelkord otsese ja kaudse usalduse eest ja luban teha oma ametiaja jooksul kõik endast oleneva, et usaldust õigustada. 

Järgnevalt püüan anda lühikese ülevaate, mis on minu parima arusaamisekohaselt presidendi lähemad tegevused. Olen veendunud, et klubi juhtimine on võimalik ainult koos tegutseva Meeskonna olemasolul ning seega on Meeskonna koostamine eesmärk number üks. Arvatavalt saan teile vastseid Meistri, Laekuri, Krooniku ja Piltniku ametikohtade täitjaid esitleda juba neil päevil.

Teiseks on ilmselt juba aeg nii kaugel, et Klubi tegemistest ka avalikkust teavitada ja selleks oleks kohane Klubi aastapäeval, 12.10.2000 esitada esimese ja uue klubi juhtkonna ühine pressiteade.

Pikematest plaanidest.

Nagu juba koosolekul juttu oli, võiks lähtuvalt esimese aasta edukast tööst selle tegevusaasta üheks üsna loogiliseks arenguks olla Klubi registreerimine mittetulundusühinguna. Sellealase diskussiooni jaoks on täiesti õige koht seesama meililist. Muu klubiline tegevus jätkub nagu eelmiselgi aastal. Täpsemalt tulevaste ürituste kohta tahaks rääkida mitte üksinda, vaid siis, kui Presidendi Meeskond on loodud ja esimeselt Meeskonnalt kogu teadmus üle võetud :)

Riho,

Presidendina Teie teenistuses.

11.10.2000

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.