Tiigrikäpas

24.10.2003

IT juhtide klubi üritus toimub 28.okt algusega kell 18.00 kohvikus „Tiigrikäpp“ (Ahtri tn)

Üritusel :

1. viiakse läbi uue presidendi valimine. President valitakse kohapeal esitatud kanditaatide hulgast.

Kuna on vajalik ka kandidaadi nõusolek, siis palun küsida eelnevalt teie poolt esitava kandidaadi nõusolek kas ise või teatage mulle enda kandidaat hiljemalt esmaspäeval, et saaks seda vajadusel ise teha. ( juhuks kui kandidaat kogemata kohale ei tule). Palun nendel , kes tulla ei saa, anda volitus enda poolt hääletamiseks kokkulepitult kellelegi kohaletulijatest.

2. Jako räägib ja juhib diskussiooni viiruste olevikust ja tulevikust.


Kokkuvõte:
Ma tänan teid, kes te eile kohale tulite või esitasid oma soovi tulla kohale üritusele, kus valiti klubi uus president ja revisjoni läbiviija ja tervitan teid, kes te olite mõtisklemas IT klubi olemuse ja enda rolli suhtes IT klubis. Vaatamata klubi rasketele aegadele oli kokku tulnud pool meie aktiivsest liikmeskonnast. Sellega näitasite te üles meie klubi piisavat olulisust.

Täie tõsidusega saan ma aru, et klubi organiseeriv jõud elik juhtkond on vaid instrument selleks, et aidata ellu viia klubi liikmete tahet. Kuid selleks, et seda teha teie jaoks sobilikul viisil on vaja teada teie suuniseid. Palun saatke minu e-posti aadressile märksõnu, mida te ootate klubilt ja järgneva aasta meeskonnalt.

Timot tsitaat (pikaaegne tubli ürituste korraldajal nii 2002 IT juhtide klubi meistrina kui peale seda) : „IT juhtide klubi ei pea olema vaid valitud presidendi ja ta meeskonna nägu vaid peaks olema meie kõigi nägu“.

IT juhtide klubi järgneva aasta meeskond:

President – Liivia Mahlapuu
Meister – Aivar Ilves
Vara hoidja – Jaan Metsa
Revisjoni läbiviija – Anti Puusepp

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.