Skype

10.10.2006

Tere,
kätte on jõudnud meie praeguse presidendimeeskonna viimane koosolek. Teisipäeval teeme kokkuvõtte eelmisest aastast, valime uue presidendi. Alustasime aastat klubi meistri Arvo juures ja lõpetame minu pool Skypes, meie uues kontoris.

Kava:

Soojendus
17.30-18.00 kohalejõudmine – kohvi ja võileivad I korrusel nõupidamisteruumis
18.00-18.15 lühike jutt majast – mis ja kes meil siin on
18.15-18.50 ringkäik majas

Teod
19.00-20.00 IT-klubi eelmise aasta kokkuvõte, järgmise aasta ideed ja presidendi valimine

Presidendi-kandidaatide osas ootan teie väga ettepanekuid ja kui on vabatahtlikke, kes ise soovivad ära proovida või austusest kaaslate vastu on nõus aastakese klubi aitama – palun andke mulle teada. Arutasime ka oma meeskonnaga ja teeme meeskonnapoolsed ettepanekud.

Lisapalad soovijatele (kuni president endale meistri ja muud tegelased leiab meie hulgast)
20.00 .. Skype for Business – eelmisel üritusel paljud küsisid mult küsimusi Skype kasutusest organisatsioonis, security etc. Kuna meie klubi liige Martin Rand on meil Skype for Business projektijuht, jätaksin vastamise talle.

Registreerumine – arvo.saat@ariko.ee. Külalisi võib ka see kord kaasa tuua nagu alati kuigi on presidendi valimine – korra oleme vist meeskonna liikmeid just verivärskete külaliste hulgast ka leidnud. :)

Asukoht:
Akadeemia tee 15B. Maja “mändide poolne” ots ja sissekäik – seal on Skype silt ka ukse kohal. Minu mobiil ka heaks juhuks – 5130036.

Asub Küberneetika majast vasakut kätt, TTÜ Loodusteaduste maja taga. Parkida saab loodetavasti maja juurde nimetutele või Skype kohtadele – inimesed sel ajal hakkavad juba lahkuma.

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.