Riiklik Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskus

11.09.2007

Seekordne klubi üritus toimub REKK’is – http://www.ekk.edu.ee

Seekordne üritus on haridust ja teadust korraldava ministeeriumi haldusalas, sest september tähendab ju paljudele uue õppeaasta algust ja haridus ning sellega seonduv on kõikjal kõneaineks.
Tule kohale ja saa tuttavakas, kuidas meil hariduse omandamise raske töö üle infotehnoloogiliste vahenditega arvestust peetakse ning tulemusi vaetakse. REKKi IT juht Aivar Ilves on meie klubi kauaaegne liige ning on lubanud anda kõigile üritusele tulnud huvilistele hea ülevaate haridusega seotud infosüsteemidest Eestis. Siia alla käivad nii riigi- kui muid eksameid teenindavad süsteemid aga ka EHIS, SAIS ja muudki põnevat. Kes lühenditest aru ei saanud :) tulgu kindlasti üritusele kohale – nende taga avaneb põnev maailm. Samuti on Aivar lubanud kohale kaubelda mõne üllatusesineja, kes oskaks lisaks infotehnoloogiale ka REKKi sisupoole tegemistele põnevalt valgust heita.
Lisaks põnevale sisule on võõrustajatel tutvustada ka vastne värvilõhnaline vorm: nimelt on REKK alles eelmisel kuul kolinud oma kauaaegsest asupaigast kesklinna vandusnõrgukeses koolihoones ära justsündivasse kõrgtehnoloogialinna Ülemiste Citysse. Kel mahti loeb selle linna kohta lisa siit: http://www.ulemistecity.ee/est.
Alustame nagu ikka kell 18.00. REKK paikneb aadressil Lõõtsa 4. Kohalesõidul abistab skeem kodulehel (http://www.ekk.edu.ee/yldteave/uudised/kaust/news02-07-2007.htm). Viisakas surfaja siseneb muidugi pealehe kaudu, mille link on kirja alguses :)
Regada saab traditsiooniliselt meistri, Alland Parman’i, meilile – alland@uninet.ee – soovitavalt hiljemalt teisipäeva hommikuks.
Kena sügise algust kõigile soovides,
Hando Laanet

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.