Presidendilt

11.10.2000

Riho Kurg valiti presidendi ametisse.

—–Original Message—–
From: Riho Kurg [mailto:Riho.Kurg@comtrade.ee]
Sent: Wednesday, October 11, 2000 9:29 AM
To: IT juhtide klubi
Subject: Presidendilt

Tere hommikust,
lugupeetavad:

Tänan teid koiki veelkord otsese ja kaudse usalduse eest ja luban teha oma ametiaja jooksul koik endast oleneva, et usaldust oigustada. Järgnevalt püüan anda lühikese ülevaate, mis on minu parima arusaamise kohaselt presidendi lähemad tegevused.
Olen veendunud, et klubi juhtimine on voimalik ainult koos tegutseva Meeskonna olemasolul ning seega on Meeskonna koostamine eesmärk number üks. Arvatavalt saan teile vastseid Meistri, Laekuri, Krooniku ja Piltniku ametikohtade täitjaid esitleda juba neil päevil.

Teiseks on ilmselt juba aeg nii kaugel, et Klubi tegemistest ka avalikkust teavitada ja selleks oleks kohane Klubi aastapäeval, 12.10.2000 esitada esimese ja uue klubi juhtkonna ühine pressiteade.

Pikematest plaanidest.
Nagu juba koosolekul juttu oli, voiks lähtuvalt esimese aasta edukast tööst selle tegevusaasta üheks üsna loogiliseks arenguks olla Klubi registreerimine mittetulundusühinguna. Sellealase diskussiooni jaoks on täiesti oige koht seesama meililist.
Muu klubiline tegevus jätkub nagu eelmiselgi aastal. Täpsemalt tulevaste ürituste kohta tahaks rääkida mitte üksinda, vaid siis, kui Presidendi Meeskond on loodud ja esimeselt Meeskonnalt kogu teadmus üle voetud :)

Riho,
Presidendina Teie teenistuses.

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.