Juhtimine 2001/2002

17.10.2001

Hää klubirahvas!
Tänan Teid usalduse eest ning annan oma mehesõna, et püüan mitte petta teie ootusi.

Olla Klubi president on mulle suur au, see on roll millega kaasneb teatav vastutus ja kohustused (vähemalt täita oma lubadused ;-). Eelkäijate poolt seatud latt on kõrgel ja klubi head mainet ei saa mitte lasta hukka minna.
Olgu kiidetud Klubi eelmine president ja tema meeskond, kes oma ametit heaste pidanud on.

Klubi oli, on ja peab jääma kohaks, kuhu me tahame ikka ja jälle tulla, ehk ühe liikme sõnutsi: “Klubi on kui hea ajakiri, mis ilmub 1x kuus” 

Ilma liikmeteta ei saa olla ühtegi klubi, löögem siis kõik aktiivselt meie ühistes üritustes kaasa. Ärge hoidke ainult enda teada mõtteid ja ideid, mis ka kaaslastele võiksid huvi pakkuda. Novembrikuise kokkusaamise, mis mitte ei tohi jääda toimumata, korraldamiseks on pisut plaane peetud, ent hääd ettepanekud jätkuvalt oodatud.

Alati Teie teenistuses!

Andrus Padar,
IT juhtide klubi president
17.10.2001

Presidendi meeskond 2001/2002
Non progredi est regredi” – mitte edasi minna tähendab tagasi minna. Mul on hea meel esitleda Teile oma meeskonda, kellega koos järgneval aastal vankrit veame.

Meister – Timo Truumaa – kes ise avaldas oma head tahet võtta enda kanda osa vastutusest klubi hea käekäigu eest seismisel
Laekur – Jaan Metsa – kes ei karda materiaalset vastutust, oskab hästi raha lugeda ning nõuab karmil käel sisse kõik määratud maksud
Kroonik – Alar Jõeste – kes on olnud de facto klubi webmaster, alati sündmuste keerises ega ole kitsi sõnu seadma
Piltnik – Jako Bergson – kes on Eestima tuntumaid digifoto proffe ja jaganud kõigile oma kogemusi nii kirjas kui sõnas.

Andrus Padar, president

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.