Juhtimine 2018/2019

06.11.2018

Head klubikaaslased otsustasid, et klubi toimetamisi võiksid hooajal 2018/2019 koordineerida presidendina Priit Rebane ja meistrina Edmund Laugasson.

Täname teid usalduse eest ja nagu kõik meeskonnad eelmistel hooaegadel, püüame ka meie teha loomulikult oma parima, et iga kuu alguses oleks huvitav kohtuda ning midagi uut teada saada. Mõningaid ideid juba on ja neist ka osa juba teostumas, aga kui kellelgi on mingisuguseid mõtteid või ettepanekuid, siis võtke julgesti ühendust! Ühtlasi on kõik oodatud valdkonnas tegutsevaid sõpru, tuttavaid ja kolleege üritustele kaasa kutsuma, et neistki ehk uued toredad klubi liikmed saaksid.

Kasutame siinkohal juhust tänada Margust ja Tarmot, kes meile kõigile huvitava 2017/2018 hooaja korraldasid!

Kohtumisteni!

Priit (504 7069, president@itklubi.ee)
Edmund (528 0479, meister@itklubi.ee)

Juhtimine 2017/2018

13.10.2017

2017/2018 hooajal on klubi eestvedajad president Margus Auväärt ja meister Tauno Tamm. Täname Toomast ja Ivot, kes panid meie jaoks lati kõrgele. Proovime sellest üle saada!

President peab korraldama üritusi, mis hoiaks liikmete osalemishuvi kõrgel. Oleme mõelnud teha iga kuu teisel teisipäeval kohtumisi mõnede riigi IT „majadega“, IKT suurte tegijatega ning sekka silmaringi avardajatega. Margus on olnud riigisektoris üle 20 aasta (viimane tosin aastat Sotsiaalministeeriumis), enne oli erasektoris. Lisaks IT juhtimisele on ta olnud tegev e-tervise valdkonnas.

Kohtumiseni üritustel,
Margus ja Tauno
2017/2018 meeskond

Juhtimine 2016/2017

19.10.2016

2016/2017 hooajal veavad klubi käimisi ja olemisi presidendina Toomas Mölder ja meistrina Ivo Ahun. Neid abistab vähemalt alguses ka eelmise hooaja meister Valmar Moritz.

Anname oma parima, et iga kuu teisel teisipäeval (mõnikord ka juba esimesel) oleks põhjust kokku saada, omavahel rääkida ning midagi uut ja huvitavat kuulata.

Kuna Toomas toimetab riigi infosüsteemiga väga lähedalt seotud asutuses, siis on osad kokkusaamised tõenäoliselt seotud Eesti kui e-riigiga, st eID, X-tee, eesti.ee, RIHA, CERT, küberturvalisuse jms märksõnadega. Aga pildil tahaks hoida ka mobiilid, IoT, robotid ja muud päevakajalist. Ehk õnnestub sisepilku heita ka mõnele Eesti EL-eesistumisega seotud tegevusele. Vihjed teemade kohta, mis huvitavad, on teretulnud igal juhul!

Klubisse on kindlasti teretulnud jätkuvalt ka uued liikmed, keda siis võib alguses võtta kaasa tutvuma ning kes oleks hiljem meie püsivad seltsilised.

Show must go on!

President: Toomas Mölder (president@itklubi.ee), tel. 55 22000.
Meister: Ivo Ahun (meister@itklubi.ee), tel. 5347 4348.

2015/2016 meeskonna tervitus

27.10.2015

Tere klubilised!

Täname teid võimaluse eest alanud hooajal kubi tegemisi edasi vedada!

Tahame iga kuu teisel teisipäeval anda teile kõigile hea põhjuse jälle kokku saada.

Ideid ürituste jaoks on küllaga, kuid vajalikke kontakte meil kõigiga pole. Kui sina tead kedagi, kes teab kedagi – siis helista meile mobiilile!

Teate ju küll, et meie kruusid on ammu otsas. Lubame kiiresti uued klubi meened organiseerida.

Ootame üritustest aktiivset osavõttu. Parimatele hooaja lõpus auhinnad!

Teie teenistuses,
Heiki ja Valmar
2015/2016 meeskond

Meeskonna 2014/2015 tervitus

02.12.2014
Head klubilised-sõbrad!
Tänan Teid usalduse eest lubada minul ja meistril Andres Moks’il vedada klubi järgmist hooaega 2014/2015!
Ühtlasi tänan siinkohal ka Siimu ja Sveni ning ka teisi eelnevaid presidendi meeskondi tehtud töö eest! On olnud põnev aeg ja IKT maailmas veel põnevamaks läheb.
Tõehetk on ka see, et klubi on käinud koos juba 15 aastat, mis pealtnäha võibolla polegi pikk aeg, aga pea iga kuu kohtuda (va suvekuud) teeb see ju ca 150 kohtumist kokku, mida polegi üldse nii vähe. Pole väga palju sõpruskondi, mis nii kaua on koos käinud ja püsinud.
Seekordse hooaja suhtes püüame hoida rutiinist kinni (iga kuu teine teisipäev), mis vahepeal on kippunud erinevatel põhjustel nihkesse minema. Ja rutiinist võimalikest kõrvalekalletest, mida ilmselt tuleb ikka ette (nii kellaaja kui päeva osas) püüame anda võimalikult varakult teada.
Ürituste osas ideid on ja eel-kokkuleppeid samuti, kuid uued ideed jätkuvalt teretulnud – klubi on meie ühine asi.
Teeme peagi ka Google Drive vastava jagatud dokumendi, kuhu saab oma ideed kirja panna – eks ühed ideed sünnitavad teisi jne.
Kuna toimetan ise nüüd siseturvalisuse valdkonnas, siis juhtub selles vallas pidevalt midagi ja püüan ka klubilisi sellesse jõudumööda pühendada.
Lisaks põnevate kohtade külastusele on kindlasti plaanis ka “pehmemaid” ennastarendavaid üritusi teha.
Klubisse on kindlasti teretulnud jätkuvalt ka uued liikmed, keda siis võib alguses võtta kaasa tutvuma ning kes oleks hiljem meie püsivad seltsilised.
Järgmine klubi kohtumine juba traditsioonilisel ajal nädala pärast ehk 9. detsembril.
Parimate soovidega
Aivar ja Andres
2014/2015 juht-tiim
© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.