Juhtimine 2013/2014

21.11.2013

Hooaeg 2013/2014

President: Siim Valdmets (president@itklubi.ee), tel. 510 9210.
Meister: Sven Friberg (meister@itklubi.ee), tel. 503 3118.

Tere lugupeetavad!!

Tànan teid usalduse eest lubada minul ja Svenil kanda austavat kohustust vedada järgmine hooaeg 2013/2014 IT juhtide klubi!

Tänan Zahhari ja Heikit möödunud sisuka startup hooaja eest. Minu jaoks oli see maailma pilti avardav ja lootust sisendav. On olemas siiski hallist massist välja pürgivaid täis entusiasmi noori inimesi, kes ei ole oma maailmapildiga sellises kapselduses nagu mina J. Rõõm oli näha inimesi, kellel on idee, sõpruskond-meeskond, tahe, fanatism murda läbi barjääridest.

Ilmselt kaldub seekordne hooaeg startuppidest eemale keskmise- ja suurettevõtete, ülikoolide, ehitiste ja muu sarnase poole, kelledel on mingi innovaatiline lisandväärtus toode või teenus, mis meile huvi pakub. Minu käed on seotud telko, turismi, transpordi (raudtee/bussindus), “IT as a service” ja kultuuri temaatikatega, Sveni käsi lennundusega, siis ilmselt saavad nii mõnelgi korral vastavaid teemasid puudutatud. Lisaks sellele aga tänan ma saadud vihjete eest, mida te kuulda-näha soovite. Sain viimasel üritusel puremiseks kolm korraliku teemat – vaatame, kas annab korraldada. Iga klubi lõppedes küsin ikka ja jälle teie vihjeid uutest kohtadest, siiski “vääname” koos meistriga sisse meie oma tahtmisi. Loodame, et need ületavad uudiskünnise ja osavõtt püsib kõrge.

Teen siinkohal ettepaneku julgemalt kaasa võtma mitte veel klubiliga liitunud IT inimesi, kes ajapikku siis saaksid meie püsivateks seltsilisteks klubi teekonnal.

Loodan, et oleme valmis kokku tulema iga kuu teisel teisipäeval. Alustame detsembri 10’ndal.

 

Kohtumiseni,

Siim ja Sven

 

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.