Empower EEE

08.12.2003

Head klubilised,

Nagu sai juba kiiruga välja reklaamitud, siis koguneme taas selle nädala teisipäeval, 09.12.2003.a., kell 18.00 paiku Empower EEE (Hermanni 8A, jääb bussijaama lähedale Kadrioru suunal) puhkeruumi kõige ülemisel korrusel, kus mõlgutame mõtteid vabavara ja vaba tarkvara teemadel.

Diskussiooni teeb kahtlemata huvitavaks asjaolu, et meil kõigil on vabavara kasutamise osas oma arvamused välja kujunenud. Ja seda juhust ei saa jätta ju kasutamata !!!

Ülle Laur räägib, kuidas Euroopas vabavara osas arengud on (IDA programm ja mida selles tehakse vabavara suunal). Taavi Valdlo Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusest teab pajatada, kuidas on Eesti riigisektor vabavara vastu võtnud. Lisaks on ka praktilist poolt. Keskkonnaministeeriumi IT juht Vahur Eenmaa kommenteerib ministeeriumi kogemust vabavara kasutamisel. Kutsutud on ka üks teenusepakkuja, kes pakub tuge vabavara kasutamisel.
Diskussiooni teema: Kas Eestist võiks tulla teadmist EL vabavara väljatöötamisel osalemiseks ja mida selleks tegema peab ?

Kuna detsember on jõulukuu, siis loomulikult lubame me endile jõulumeeleolu: sööme jõulurooga, joome jõulujooki (glögit, õlut jms), käime saunas (!!!) ja oleme muidu toredad. Saunaga on nii, et saunarätikuid ei pruugi kõigile jätkuda, mistõttu on kindlam enda rätik kaasa võtta. Sama lugu ka seebi ja muude pesemisvahenditega.
Kui ikka mõni on veendunud, et tahab autoga tulla, siis õue peal saab vabalt parkida. Väravast sissepääsemiseks tuleb vajutada nupule või kasutada ajutist lahendust helistades mobilliga valvurile (number on värava juures) ja öelda, et “IT juhtide klubisse”.

Kasulikud lingid:
1) Asukoht
2) The IDA Open Source Guideline 

Ootame aktiivset osavõttu !!!

Palun KINDLASTI registreeruda hiljemalt 09.12.2003.a. kella 14.00-ks aadressil aivar.ilves@riigikogu.ee .

Parimat,

Aivar

Aivar Ilves
IT talituse juhataja, Infosüst. ja tehnika osak., Riigikogu Kantselei
T: (0) 6316409, (0) 5089599; F: (0) 6316404; Aivar.Ilves@riigikogu.ee
WWW: http://www.riigikogu.ee

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.