AS Tallinna Küte

09.10.2007

Seekordne klubi üritus toimub AS Tallinna Küte Mustamäe katlamajas – http://www.soojus.ee

Head sõbrad,
Õues on läinud jahedaks ja sellepärast otsustasime uut sügist alustada üritusega ühes tõeliselt soojas kohas, kus tuli katla all kunagi ei hääbu ;) See on koht, millele oma kodu- ja kontorisooja vast enamik meist võlgneb.
Seekordne üritus märgib ka uue klubiaasta algust. Mulle meenub, et paari aasta eest kulmineerus uue presidendi meeskonna ametisseastumine Katlaruumi nimelise filmi vaatamisega; seekordne presidendi meeskon saab ametisse aga otse katlaruumis. Traditsioon? Ärge ainult ehmuge – kummaski neist ruumidest pole tänapäeval kuigivõrd tahma ega nõge. Kindlasti on aga ohtralt põnevat automaatikat ja IT süsteeme.
Katlamaja on kergesti leitav Kadaka ja Akadeemia tee piirkonnas kõrge korstna järgi. Kohtumiskoha aadress on Kadaka tee 181, kuid läheneda tuleks sihtmärgile Akadeemia tee poolt, läbides trollide lõpp-peatuse ning sõites sealt korstna suunas.
Autod saab parkida katlamaja külje alla “kahe värava vahele” – esimene värav peaks lahti olema ja tagumisest aidatakse teid jalgsi läbi, kui helistate 56465384 (Alland). Teretulnud oleks, kui saate oma saabumise ajastada 18:00 ja 18:15 vahele. Kohaletulemiseks on siin GoogleEarth viit: koht kuhu saaks siis autoga/jalgsi tulla (http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=&daddr=59.400226,24.654275&mrsp=1&sz=18&mra=mi&sll=59.400365,24.65541&sspn=0.00183,0.00559&ie=UTF8&t=h&z=18&om=1).
Võõrustajatel on palve võimalusel laekuda võimalikult kella kuue läheduses, kuna asutuse rezhiim nõuab võõrustaja vastutulemist igale külalisele. Kui keegi teab ette oma hilinemisest, on soovitatav sellestki regamisel teada anda.
Regada saab traditsiooniliselt meistri (sedapuhku ka võõrustaja rollis), Alland Parman’i, meilile – alland@uninet.ee – soovitavalt hiljemalt teisipäeva keskpäevaks.
Kena algavat sügist ja uut klubiaastat kõigile soovides,
Hando Laanet

 

© Eesti IT Juhtide Klubi. Kõik õigused kaitstud.
Serveriga toetab: zone.ee | Sisuhaldus Arte Verum Studio & Wordpress.